Segon i últim dia per La Great Ocean Road. Al principi es segueix per la Otway Range i després durant 30 km per la costa. Primer els "12 Apostles", la imatge icónica de la ruta, i passat Port Campbell més miradors entre els quals destaquen sobretot "The Arch" i "London Bridge". Els últims km per zona de camps. M' allotjo a casa la Tina, una warmshower que va fer un viatge de 4 mesos per Europa. Segundo y último día por La Great Ocean Road. Al principio se sigue por la Otway Range y después durante 30 km por la costa. Primero los "12 Apostles", la imagen iconica de la ruta, y pasado Port Campbell más miradors entre los cuales destacan sobretodo "The Arch" y "London Bridge". Los últimos km por zona de campos. Me alojo en casa de Tina, una warmshower que hizo un viaje de 4 meses por Europa. |
Los comentarios están cerrados.
|
Archives
Agosto 2015
|